Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Turkcell 100 TL Parapuan Kampanyası

    Turkcell 100 TL Parapuan, Turkcell 100 TL Parapuan Kampanyası, Turkcell 100 TL Parapuan mesajı hakkında bilgi, Turkcell 100 TL Parapuan Mesajı Nedir?

Turkcell 100 TL Parapuan, Turkcell 100 TL Parapuan Kampanyası, Turkcell 100 TL Parapuan mesajı hakkında bilgi, Turkcell 100 TL Parapuanı

Turkcell’in bir çok kampanyasından bir taneside 100 TL parapuan kampanyasıı.. Kampanya hizmetini aktifleştirmek için aşağıda tüm bilgileri okuyup inceleyip kolay bir şekilde uygulayabilmekte zorluk yaşamazsınız. Kampanya’yı özenle takip edip insanları kandırmak için de bir çok işlevlere başvuran kötü insanlarda mevcut elbeettte.. Aşağıdaki bilgileri tam anlamıyla güzel bir şekilde okursanız. Kampanya’dan faydalanabilirsiniz.

Telefonunuza günde pek çok mesaj gelmektedir. Bunlardan çoğu; hediye kazandınız, bedava dakika kazandınız yada  bugünlerde sıkça gönderlen 100 TL/1440 dk parapuan biriktirdiniz şeklindeki mesajlardır. Bunlardan bazıları bizzat Turkcell tarafından gönderilse de bazıları ne yazik ki insanları kandırmak için gönderilen mesajlardır. Bu şekilde gönderilen mesajlardan  bir tanesini hemen sizinle paylaşmak ve konuyla ilgili uyarıda bulunmak isteriz.
“Değerli müşterimiz, hesabınızda biriken parapuanlarınız 100 TL/1140 dk. ya ulaşmıştır. Hemen 0216 500 33 00 arayarak dakikalarınızı aktifleştiriniz.” şeklinde gelen mesajlar Turkcell tarafından gönderilmemektedir.

Eğer cep telefonunuza bu tarz bir mesaj gelmiş ise sakın aramanızı söyledikleri numaraları aramayın. Unutmayın Turkcell servis numaraları 4 rakamlıdır. Eğer bilmediğiniz, tanımadığınız numaralardan böyle bir mesaj alırsanız hemen operatörünüzle iletişime geçin ve konu hakkında bilgi alın.

Turkcell 100 TL Parapuan Kampanyası Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Adınız dedi ki:

    200 TL ParaPuan birikti kredi kartı harcamanızdan bu gün son gün aktifleştirelim dediler telefon numarası 08506600860. Ayrıca tablet cep telefonu saat hakkınız var 80 tl taksitle alabilirsiniz dediler.
    Galiba sahte.

  2. admin dedi ki:

    internet üzerinden numarayı arattığımda bir çok kişi bu numara hakkında dolandırıcı olduğunu gerçek olmadığını yazmış itibar etmeyin lütfen

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna