Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

TTNET Mobil Fatura Sorgulama

TTNET Mobil Fatura Sorgulama

Ttnet mobil kullananlar fatura işlemlerini internetten gönül rahatlığı ile kolaylıkla kontrol edebilirler. Ttnetin internette sunmuş olduğu kolaylıkla çok kolay bir şekilde fatura takip işlevlerinizi yapabilirsiniz. TTnet internetten takip işlemi kolay olduğu gibi ttnet fatura bilgisini cebinize de gelebilir. Bütün bilgileri ttnetin sitesinden kontrol edebilirsiniz.

TTNET Mobil Fatura Sorgulama TTNET Mobil Fatura Sorgulama işlemi

Sorgu türü seçeneğinde “TTNET Hesap No” veya “Telefon No” yu seçerek ve ilgili numaraları girerek faturanızı sorgulayabilirsiniz.

 

TTNET Mobil Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

TTNET Mobil Fatura Sorgulamak iiçin değerli ttnet kullanıcıları aşağıdaki linkimizden faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak istediğiniz sayfaya gitmiş bulunacaksınız. Linke tıkladığınızda kolaylıkla TTNET Mobil Fatura Sorgulama  sayfasına ulaşabilir ve gereken işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aman deyip fatura takibini iyi yapın yoksa faiz ödemeyin değerli konuklar.

TTNET Mobil Fatura Sorgulama

 

 •     ttnet mobil fatura sorgulama
 •     ttnet mobile fatura sorgulama
 •     ttnet mobil fatura sorgula
 •     ttnet mobil fatura sorgu
 •     ttnet mobil faturası sorgulama
 •     ttnet mobil fatura ödeme
 •     ttnet mobil modem fatura sorgulama
 •     ttnet mobil internet fatura sorgulama

www.ttnetmobil.com.tr/fatura/fatura-odeme.aspx

TTNET Mobil Fatura Sorgulama Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. adnan çetin dedi ki:

  tebrik ederim vodofon,türksel ajanlrını genel merkeze doldurmuşsunuz.fatura tutarımı ögrenmek için beni 5 degişik oeretöre aktardılar,sonunda neoldu tahmin edin!girişe döndü.şeytana nahlet dedim 2,3 gün sonra aradım rasgele bir temsilciyi düşürdüm.aktarmaya teşebbms etti,rest çektim nihayet borca baktı söyledi,fakathalen merkezlerde görünürde borç yok.bukadar yetenekli kişileri bir araya nasıl getiriniz hayret,yazık ödediginiz üçrete.2. bir husus benim sözleşmem dışında,haberim olmadan mobil telofonuma internet bağlayıp 100-100tlyi ğeçen borç çıkarıldı.ayrılmamın nedenlerinden biride budur.aldığınız bu parayı heram ediyorum.kaznçlımı çıktığınızı sanıyorsunuz.yazıklar olsun.

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna