Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Solar Beach Urban Style

Solar Beach Urban Style
İstanbul’un eşsiz masmavi bir yerinde , şehrin gürültüsünden  uzakta, 2002 yılından beri İstanbullulara güzel bir mekan olan  Solar Beach, yepyeni sürprizleri ile her yaz  bizleri İstanbul’da tatil keyfine davet ediyor. Şehrin yorucu temposundan bir gün olsun uzaklaşmak, denizin ve yazın tadını çıkarmak isteyenler için yılların vazgeçilmez adresi Solar Beach, bin metreyi aşan keyifli kumsalı, restoranları, barları, çeşitli çocuk ve yetişkin aktiviteleri, su ve motor sporları, tırmanma duvarı, eğlenceli partileri ve Urban Bug’ın işletmeciliği ile bu yaz ‘kentli insan için kentte tatil’ konseptini hayata geçiriyor. 2002 yılında Solar Beach etkinliklerine başlayan Urban Bug, sezon sonundaki Bug Hole 2002 ile birlikte o yıl toplamda 20 bin kişiyi ağırlamıştı. Bu başarısının ardından, Solar Beach’in işletmesini üzerine alarak 2003 yılında 80 bin kişiyi partilerde ve plajda ağırlamayı sürdürdü. Bu yıl yeniden Solar Beach’in işletmesini devralan Urban Bug, çocuk ve evcil hayvan bakım merkezleri, sağlık merkezi, marketler ve mağazaların yanı sıra defileler, atölyeler gibi etkinlikler sayesinde, kentin olanaklarından ve eğlencesinden vazgeçmeye gerek kalmadan, kentten uzak bir tatil vadediyor.

Nasıl gidilir?
Sarıyer’den Kilyos yolu üzerinden Kilyos’a varabilirsiniz. Kilyos’a geldiğinizde Turban Yolu üzerinde yer alan Solar Beach Urban Style tabelalarını takip etmeniz yeterli. Ayrıca plajı arayıp etkinlik olan günlerdeki servis saatlerini de öğrenebilirsiniz.

Antalya köy evi Olympos’ta en güzel  butik oteller arasında gösterilmektedir. Antalya olympos butik otel olan köyevi sizlerin en güzel tatili ve rahatlığını düşünmüştür.

Solar Beach Urban Style Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna