Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Messenger Plus 5.50 indir

Messenger Plus 5.50 indir Messenger Plus 5.50 yükle
Messenger Plus! Canlı yazılımına birçok özellikler ve fazlalıklar katan bir Windows Live için eklenti Messenger. Messenger’ın imkanlarını genişletin ve çok daha eğlenceli bir deneyim yapmak!

Yolunuzu, Messenger Plus almadan anında mesajlaşma deneyimini iyileştirmek ve geliştirmek için uçtan uca dışarı düşündüm! Windows Live Messenger için yetenekleri sürü ekler.Yeni özellikler çeşitli Artı kolayca ulaşılabilir! menüler ve düğmeler, tüm ana Messenger pencerelerinizin eklendi göreceğiniz.

Burada, bazı özelliklerin kısa bir listesi:

Sekmeli Sohbetler
Özel Sesler
Renkler, Biçimlendirme ve Komutlar
Hazır Metinler
kişisel Durum
HTML Sohbet Günlükleme
Masaüstü Kişileri
Hesap eşlilik
Olay Görüntüleyici ve Günlükleme
Messenger Kilidi
Temizlik-up Listesi İletişim

Scripting Mimarisiyle sonsuz genişletilebilme:

Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger’a kendi özelliklerini eklemek isteyen geliştiriciler için kendi scripting ortamını sağlar. Scriptler edinebilir ya scriptler bölümünden kendi geliştirmek için öğrenebilirsiniz, onları yüzlerce ücretsiz indirmek için zaten mevcuttur. Bir komut dosyası yaratmak Ölümlü bir aciz olanlarınız için: scriptler, tekrar ve tekrar yeni fikirler, yeni özellikler ve Messenger’da daha fazla eğlence anlamına Messenger topluluğundan diğer geliştiricilerin size getirdiği. O yükleme Messenger Plus demektir! ve doğru dışarı kutusunun sunduğu özelliklerden yararlanmak sadece bir başlangıç! Ve hepsi bedava.

indir

Messenger Plus 5.50 indir Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna