Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Mac Apple Ücretsiz Ofis Programı indir

Mac Apple Ücretsiz Ofis Programı indir

Bilgisayar programlarının ücretsiz ve son sürümleriyle paylaşıldığı özellikle son yıllarda hızla yaygınlaşan akıllı mobil android ve iOS uyumlu cihazlar için uygulamalara ihtiyaç duymaktayız. Bu yüzden daima internet ortamında yer alan en iyi program sitelerini tercih etmemiz bizlerin işi halletmesi ve kullandığımız cihazlar için son derece önem arz etmektedir. Bilgisayar programları için genel kategori olarak indirson.com içeriğinde araçlar, grafik, ses, masaüstü, internet, ses ve video, Mac, Windows ve güvenlik programlarını yayınlamaktadır. Bunun yanı sıra indirson program sitesi bilgisayar oyunları ve mobil cihaz uyumlu oyunlara da yer vermektedir. Bilgisayar güvenliğimizi en iyi şekilde sağlayıp casus yazılım ve antivirüslerden korunabilmemiz için popüler virüs programlarını ücretsiz  son sürüm indir yapmanız için linkini paylaşmış olup içeriği hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız için bilgi vermektedir.

office 2016 programı

Mac Uyumlu Office 2016 Paketi

Microsft yazılım şirketinin üretmiş olduğu ofis paketini mac işletim sistemlerinde kullanabilmeniz için 2016 sürümü paylaşılmıştır. Evde ve işyerinde bilgisayarınız ile tüm ofis çalışmalarınızı layıkıyla tamamlayabilmeniz için hiç şüphesiz alternatif ofis paketi özelliği taşımaktadır. Her sene sürekli kendisini güncelleyerek özelliklerine yenisin dâhil ederek işlemlerinizi daha kolay ve pratif tamamlamanız için çeşitli yeni özellikler sunmaktadır. Bu yüzden mutlaka office paketini güncellemeniz sizlerin ve bilgisayarınız için hiç kuşkusuz avantajına olacaktır.

2016 Ofis Paketinin İçeriği

OneDrive paylaşım ve yedekleme programıyla uyumlu çalışabilen paketinde Excel, Word, Powerpoint, OneNote ve son olarak yeni eklene 365 Plans paketi yayınlanmış bulunmaktadır. Mac OS x 10.10 ve diğer Mac sürümleri için uyumlu olan ofis paketi Sykpe ile de dosya paylaşımlarınızı sorunsuzca tamamlayabiliyor. Office 2016 Mac programıyla metin yazılarınız, tablo ve sunumlarınızı hazırlamakta kolaylık sağlar. Tek paket ile tüm ofis programlarını Mac Office indir ile Apple Mac uyumlu cihazlarda kullanabileceğiniz şekilde uyumlu çalışmaktadır.

kaynak :  www.indirson.com

Mac Apple Ücretsiz Ofis Programı indir Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna