Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Kola Öldürür mü

Kola Öldürür mü, Kolanın zararları, Kola öldürüyor mu?

Kola Öldürüyor mu Kolanın zararları
Hepimizin bildiği üzere kolanın bir çok zararları var. Kola yerine yarar düzeyi daha üst seviyede içecekler içmeliyiz.Daha uzun ve dahada önemlisi sağlıklı yaşamak için koladan uzak durmalıyız. Meyve suyu soda su gibi içecekler içmeliyiz. Asitli içeceklerden uzak durmalıyız. Bu önerilerimizi dikkate alarak aşağıdaki yazıyı lütfen okuyun bir nebze ders olsun bize diyeceğiz ama keşke birileri ölerek değilde kimse ölmeden ders almalıyız. Kolay gelsin.

Yeni Zellandada bir kadının ölümü üzerine tıp dünyasında yeni bir tartışma başladı. Günde 10 litre kola içtiği saptanan kadının ölümüne kolanın sebep olduğu düşünülüyor.

Tabi ki normal insanlar günde 10 litre kola içmiyor ama bu kolanın ölümcül zararları olduğu gerçeğini de değiştirmiyor. Özellikle kolanın içindeki kafeinin insan sağlığı için zararı ortada.

Ayrıca kola bağımlısı olan kadının yakınları da kola içmediğinde titremeler yaşadığını ve hatta kriz geldiğini doğruluyor. Tıp yetkilileri ise kolanın zararları konusunda firmaları daha açık şekilde uyarı yapmaya davet ediyor.

Bu kadar bağımlılık yapan, sağlığa zararlı bir üründen özellikle çocuklarımızı uzak tutmakta fayda var…

Kola Öldürür mü Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece pet taksi
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna