Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Google Glass Gözlüğü 2013

  Google Glass Gözlüğü 2013,Google Glass Gözlüğü özellikleri,Google Glass Gözlüğü fiyatı,Google Glass Gözlüğü uygulamaları,  Google Glass’ta Hangi Uygulamalar Var?

Google şirketinin çıkarmış olduğu muhteşem aklınıza gelmeyecek özellikler bulunmakta.. Bir teknoloji harikası diyebiliriz.. Her anı doyasıya yaşabileceğiniz bir dolu süprizler bulunmakta gözlükte. Teknolojik google gözlüğü teknoloji dünyasında büyük bir yankı ve ilgi uyandırmış bulunmakta.. Google bu mükemmel gözlüğü bir çok özelliğiyle bizlere sunmaktadır. Film izleme, fotoğraf çekebilme, video kaydedebilen özelliklere ve bir çok özelliğe sahiptir..

Google Glass Gözlüğü 2013,Google Glass Gözlüğü özellikleri,Google Glass Gözlüğü fiyatı,Google Glass Gözlüğü uygulamaları 2 Google Glass Gözlüğü 2013,Google Glass Gözlüğü özellikleri,Google Glass Gözlüğü fiyatı,Google Glass Gözlüğü uygulamaları obama Google Glass Gözlüğü 2013,Google Glass Gözlüğü özellikleri,Google Glass Gözlüğü fiyatı,Google Glass Gözlüğü uygulamaları tayyip Google Glass Gözlüğü 2013,Google Glass Gözlüğü özellikleri,Google Glass Gözlüğü fiyatı,Google Glass Gözlüğü uygulamaları1 Google Glass Gözlüğü 2013,Google Glass Gözlüğü özellikleri,Google Glass Gözlüğü fiyatı,Google Glass Gözlüğü uygulamaları3

Google Glass haberleri her geçen gün biraz daha artıyor. 1500 dolarlık akıllı gözlüğü yakında pek çok kişinin gözünde görmemiz mümkün olacak. Peki bu akıllı gözlükte hangi uygulamalar var hiç merak ettiniz mi?

Fotoğraf çekebilen, video kaydedebilen teknolojik gözlükte dev uygulamalarda yerini almaya başladı. İlk olarak The Newyork times google glass’lı olmuştu. Şimdi ise Facebook, twitter ve Tumblr Google Glass ile kullanıcısına farklı sürprizler sunmaya hazırlanıyor.

Facebook’ta gözlüğünüzle çektiğiniz fotoğraflarınızı anında paylaşabileceksiniz. Twitter’da konuşmalarınız tweet olabilecek yada kimlerin tweetlerini görmek istediğinizi seçebileceksiniz.

Sosyal medyanın yanı sıra CNN’de istediğiniz kategorilerdeki haberleri google glass ile size sunacak. Eğer okumak istemiyorsanız CNN sizin için okuyacak

Elle dergisi ve Evernote’da Google Glass’ta yerini alıyor. Peki bunlar olurda oyun olmaz mı tabiki oyunda var Ice Breaker adlı oyun ile eğlence de artık akıllı gözlüğe giriyor. Eğer çevrede başkaları da bu oyunu oynuyorsa gözlüğünüz size konuyla ilgili bildirim gönderiyor.

Google Akıllı Gözlüğü Video Tanıtımı

 

Google Glass Gözlüğü 2013 Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. […] Google şirketinin çıkarmış olduğu muhteşem aklınıza gelmeyecek özellikler bulunmakta.. Bir teknoloji harikası diyebiliriz.. Her anı doyasıya yaşabileceğiniz bir dolu süprizler bulunmaGoogle Glass Gözlüğü 2013: Google Glass Gözlüğü 2013 […]

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece pet taksi
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna