Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Fifa 2014 Dünya Kupası Kura Çekimleri

Fifa 2014 Dünya Kupasının kura  çekimleri yaklaştıkça gündemde   Fifa 2014 Dünya Kupası Kura Çekimleri Ne Zaman olduğunu merak eden sayısıda bir hayli artmaktadır.Gelen sorular üzerine fifa 2014 dünya kupa kura çekimlerini araştırdık ve sizler için kura çekimi hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağız.

Afrika’da oynanan 5 ülkenin eleme maçlarından sonra  baraj maçları oynanmaya başlayacaktır.Play- off mçı sonrasında 15 kasım  19 kasım arası tarihlerde  baraj maçlarıda oynanmış olacaktır.

2014-dunya-kupasi2014 dünya kupası maçlarına Türkiye yer almıyor. Fakat futbol severlerin ilgiyle takip ettiği dünya kupası  maçları  6 Aralık ‘ta Brezilya’nın Salvador kentinde Fifa 2014 Dünya Kupası Kura Çekimleri yapılacaktır.
Türkiye Hollanda  Maçı sonrası 2-0 lık malubiyetten  sonra Türkiye Play off sansını kaybetmiş ve yarışa havlu atmıştı gönül isterdi ki  bizlerde bu kupa maçında olmak isterdik. Spor severlere iyi seyirler dileriz.

2014 Dünya Kupasında bilindiği üzere Türkiye yer almayacak. Kritik son maçta Hollanda’ya 2-0 kaybeden Türkiye Play Off şansını kaybetmişti. Dünya Kupası kura çekimi Dünyanın en iyi takımları gruplara ayrılacak ve 2014 Haziran ayının 2. haftası maçlar başlayacak.

Fifa 2014 Dünya Kupası Kura Çekimleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna