Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Çillerden kurtulma yolları

Çillerden kurtulma yolları  fondaten ile çlelerden nasıl kurtulabilirim. çilleri nasıl silebilirim gibi sorularınız varsa doğru yerdesiniz.

Çiller yüzümüzde çıkan ve bazı faktörlere bağlı olarak değişim gösteren renkli noktacıklardır. Çillerinizle mutlu değilseniz ve kurtulmak istiyorsanız birkaç damla fondöten işe yarayacaktır.

Öncelikli olarak cildinize uygun doğru fondöteni bulmanız gerekmektedir. Fondöten seçerken renk ve dokusuna dikkat etmelisiniz. En doğal ürünü seçtikten sonra uygulama aşamasına geçebilirsiniz.

Çillerin artmasını sağlayan etmenlerden biri güneş altında kalmaktır. Çillerinizin belirginleşmesini önlemek için mutlaka güneş koruyucu kremler kullanmalısınız.

Cilt tipinize uygun fondöten seçeneklerine indirimli fiyatlarla ulaşmak için tıklayın!

Fondöteni uygulamadan önce cildinizin temiz olduğundan emin olur. Herhangi bir makyaj kalıntısı bulunmamalıdır. Cildinizi temizledikten sonra makyaj altına uygulanabilecek bir nemlendirici kullanın. Bu sayede cildinizin kurumasını önlemiş olursunuz.

Fondöteni nokta nokta yüzünüze sürdükten sonra sentetik bir sünger yardımıyla dağıtın. Yüzünüzün her kısmına eşit şekilde dağılmasına özen gösterin. Çillerinizin olduğu bölgeye daha fazla, diğer yerlere daha az fondöten sürerseniz dengesizlik olacaktır. Fondötenden sonra yine de görünürde bir iz varsa kapatıcı ile ufak rötuşlar yapabilirsiniz. En son olarak pürüzsüz bir görünüm için toz pudra uygulayın. Bu sayede istemediğiniz her nokta, ben veya yara izini rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Çillerden kurtulma yolları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. dogan dedi ki:

    ne kadar süre içinde,kurtulurum çillerden,ve nasıl alabilirim.05393065606

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece pet taksi
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna