Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Avea Kampanyası Touch 2 Özellikleri

Avea Kampanyası Touch 2 Özellikleri Avea in Touch 2 Özellikleri

Avea’nın bitmek bilmeyen kampanyasıyla sizlerleyiz… Şimdide yepyeni sade mükemmel görünümlü zarif bol özellikli bir cep telefonu sunmaktadır. Avea’nın sunmuş olduğu mükemmel kampanyadan yararlanmak için elbette avea’lı olmamız gerekmektedir.

avea touch 2 resimleri HTC Touch 2 resimleri HTC Touch 2 cep telefonu avea touch 2 resimleri HTC Touch 2 resimleri HTC Touch 2 cep telefonu2 avea touch 2 resimleri HTC Touch 2 resimleri HTC Touch 2 cep telefonu3 avea touch 2 resimleri HTC Touch 2 resimleri HTC Touch 2 cep telefonu4

Bu şık zarif mükemmel özellikklere sahip cep telefonunun müthiç bir alıcı göreselliği bulunmaktadır. Telefonda tam tamına 5 megapiksel kamera bulunmaktadır. Avea nın Touch 2 telefonu çokkk çokk cazip fiyatla biz alıcılara sunmaktadır ürünün diğer bütün özellikleri aşağıda olduğu gibidir. Değerli kullanıcılar kolay gelsin. Alanlar için şimdiden hayırlı uğurlu olsun..

Avea Kampanyası Touch 2 Cep Telefonu Özellikleri

 • Son çıkan akıllı telefonlard 13 mp fotoğraflar düşünülünce Avea in touch 2 biraz sönük kalıyor ama fiyatının cazip oluşu nedeniyle tercih edilebilecek bir telefon.
 • 1 Ghz hızındaki işlemcisiyle pekçok uygulama indirilebileceği ve çok sayıda işlem yapılabileceği söyleniyor. Ayrıca kullandığı özel Avea Güvenlik uygulaması ile telefonununuz yerini kolaylıkla tespit edbilir, telefonunuzu kilitleyebilir yada içindeki özel verilerinizi silebilirsiniz.
 • Avea in Touch 2’nin fiyatına gelince peşin fiyatı 449 TL yada siz isterseniz tarifenize ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla telefona sahip olabilirsiniz.

Avea in Touch 2 Özellikleri Video Tanıtımı Ön inceleme

Aşağıdaki video’ da avea’nın sunmuş olduğu kampanyalı ürünü olan Touch 2 cep telefonu özellikleri anlatılmakatadır iyi seyirler..

Avea Kampanyası Touch 2 Özellikleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna