Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Android telefon kilit Kırma Nasıl Yapılır

Android telefon kilit Kırma Nasıl Yapılır

Android telefon model kilidi kırma

Teknolojinin hızla ilerlemesi üzerine yep yeni telefon kilitlemeleri ortaya çıkmış bulunmaktadır. Bu ekran kilitlemeleri her ne kadar güvenli olsada bazı sorunlarıda meydana getirmektedir değerli kullanıcılarımız.Yeni nesil ekran kilitlemeleri her ne kadar güzel ve iyiliştirilmiş güvenli olsada bazı sorunlarıda beraberinde getirmektedir örneğin telefonumuzu kitlemektedir.

Bu ekran kilitlemeleri şunlardır: Telefonun Model Kilidi Nasıl Açılır?

Sese tanımlı yüze tanımlı model ekran kilidi şifre kilidi parmak izi şifre kilitleri mevcuttur. Bu ekran kilitlemelerinden en hızlısı olan model ekran kilidi olmaktadır. Değerli kullanıcılarımız lütfen model ekran kilidi kullanacaksanız girdiğiniz sayıları mutlaka bir yere not alın yoksa karışmaktadır.

Android telefonun model kilidi nasıl açılır?

Telefon ekran kilidini unuttuysanız yapmanız gerekenleri kısaca anlatalım. Öncelikle sizden gmail adresi isteyene kadar yanlışta olsa denemeye devam edin. 5 yanlış denemenin sonunda sizden Google Play Store’a giriş yaptığınız GMAİL hesabınızı ve şifresini isteyecektir.

Eğer Google Play store’a bağlandığınız gmail hesabınızı ve şifrenizi biliyorsanız sorun ortadan kalkar. Eğer bilmiyorsanız bundan sonrasını çok dikkatli okuyun çünkü cep telefonunuzu formatlayacağız.

Android telefon kilit Kırma Nasıl Yapılır Anlatımı

Samsung Cep Telefonu Olanlar İçin

  •     Telefonunuzun şarjının %50’nin üzerinde olduğundan emin olun.
  •     Telefonunuzun şarj kablosunu yada USB kablosunu çıkarın.
  •     Telefonunuz açık ise kapatın.
  •     Telefonunuz kapalıyken üç tuşa aynı anda basacaksınız. Bu tuşlar telefonun ön yüzeyindeki HOME tuşu (1), telefonu açıp kapattığınız sağ yanda bulunan ON/OFF tuşu (2), telefonun sesini açtığınız  UP tuşu (3)

Android telefon kilit Kırma Nasıl Yapılır Anlatımı

  •     1, 2 ve 3 numaralı tuşları aynı anda basın. Yaklaşık 10 saniye sonra ekranda SAMSUNG yazısı belirecek. Samsung yazısı görünür görünmez 2 numaralı tuştan (yani telefonu açıp kapattığınız tuş) elinizi çekin sadece 1 ve 3 numaralı tuşlara basılı tutmaya devam edin.
  •     1 ve 3 numaralı tuşlara basılı tutarken ekranda android resmi belirecek. Şimdi elinizi tüm tuşlardan çekin. Android resmi ekrandayken 1 numara ile gösterdiğimiz Home tuşunun solundaki SEÇENEKLER tuşuna bir kez dokunun ve bekleyin.
  •     Ekranda görüntü gidecek ve yazılar gelecek. Şimdi dikkat.
  •     Bu ekranda dokunmatik çalışmayacağından, açılan menüde ses açma kapama tuşları yardımı ile ‘wipe data/ factory reset’ seçeneğinin üstüne gelerek ve home (orta tuş) tuşuna basarak onaylayın.
  •     İkinci aşamada tekrar ses açma kapama tuşları yardımıyla ‘yes/ delete all user data’ seçeneğine gelerek tekrar home(orta tuş) tuşu ile onaylayın.
  •     Bu işlem telefonunuzu formatlayacaktır, artık ‘reboot system now’ seçeneği ile telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

Android telefon kilit Kırma Nasıl Yapılır Video Anlatım için izleyin

 

Android telefon kilit Kırma Nasıl Yapılır Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna