Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Ammyy Admin indir

Ammyy Admin indir, bilgisayarına farklı bir yerden erişmek isteyenler için oldukça işlevsel bir programdır. Ammyy Admin bu program çoğu zaman farklı birinin bilgisayarına giriş yapabilmek için kullanılmaktadır. Kullanıcılara farklı bir bilgisayarı yönetme şansı tanıyan Ammyy,  tamamıyla ücretsiz şekilde indirilip kullanılmaya başlayabilmektedir.

Zahmetsiz ve zararsız bir uzaktan erişim programına ihtiyacınız olduğu zaman Ammyy son derece profesyonel hizmet vermektedir. Binlerce kişinin kullandığı bu program, dünya genelinde olumlu yorumlar alan ve kullanıcıların memnun kaldığı programlar arasında yer almaktadır.

Ammyy Nedir?

Ammyy için uzaktan erişim programı tanımı yapmak doğru olacaktır. Birinin bilgisayarına giriş yapabilmek için öncelikle programı indirmeniz, sonrasında eşleşmeyi yapmanız gerekmektedir. Çoğu zaman işyerlerinde kullanılan bu program herhangi bir aksilik olmaması adına, denetleme sağlamayı hedeflemektedir. Merkez bir bilgisayardan diğer bilgisayarları kontrol etmek istediğinizde, Ammyy son derece profesyonel şekilde yardımcı olmaktadır.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar arasında kullanılabilen bu program oldukça başarılıdır. Size verilen ID ile farklı bilgisayarlara girebildiğiniz programda kullanım son derece basit şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Ammyy Özellikleri

Çoğu zaman iş yerindeki bilgisayara evinden de bağlanmak isteyen kişiler tarafından kullanılan Ammyy, dosya indirme, işleri tamamlama gibi amaçlara hizmet etmektedir. Bu bakımdan gerçekten çok büyük faydaları olduğunu söylemek mümkündür çünkü evden işe gitmek yerine oturduğunuz yerden bunu elde edebilmeniz büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Herhangi bir bilgisayarda unuttuğunuz bir veri olduğunda başka bir bilgisayar üzerinden giriş yaparak, dosyayı teslim alabilmeniz mümkün olmaktadır. Programın pek çok senaryoda ciddi manada yardımcı olduğunu söylemek mümkündür.

Ammyy İndir

Tamamıyla ücretsiz şekilde indirilebilen Ammyy, indirilmeye başlanmadan önce Google tarafından zararlı ikazı yapılabilmektedir. Bunun çok büyük bir tehdit olmadığını bilmeli daha sonra indirme işlemine kaldığınız yerden devam etmelisiniz.

İndirme işleminin ardından kur dedikten sonra sistem size ID bilgisi verecek ve arkasından herhangi bir bilgisayara bağlanmanız mümkün olacaktır. Tüm bu süreç en fazla birkaç dakikanızı alacağı için Ammyy programının seri ve pratik olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca kullanışlı ve kısa süre içerisinde giriş çıkış yapılabilen bir menüsü bulunmaktadır.

Ammyy Admin indir Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna