Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

Allık Sürme Nasıl Yapılır?

Allık Sürme Teknikleri, Yüze Allık Sürme Nasıl Yapılır?

Allık Sürme dediğimiz özellikle bayanlarda kullanılan yüze sürülen genelde açık renk olan bir çeşit makyaj türü malzemesidir. Allık kullanımını ve tekniğini bizzat aşağıda belirttik. Allık sürme ve tekniklerini kimisi çok abartıcı kullanır buda yüz hatlarının kötü yani çirkin bir görünüme bürünmesini sağlar. Buda bizler için hoş bir görüntü ortaya çıkmamış olur. Güzel görünüm dileklerimle umarım işinize yarar. 🙂 Allık sürme ile ilgili olan yazımızı dikkatlice okumanız yetecektir..

Allık Sürme teknikleri

   Allık sürme teknikleri

Güzel ve Oval bir yüz hattına sahipsiniz diyelim o zaman yapmanız gerekenler şöyle bu yüz hatları olan kişilere mutlu haber ideal yüze sahipsiniz. Alınları çeneden daha geniştir. Allığı kemiklerinize ve şakaklarınıza uygulayın. Böylece, elmacık kemikleriniz çok belirgin hale gelecektir ve buda çok güzel görünecektir.

Peki ya Üçgen ya da kalp yüz şekline sahip iseniz ne yapmanız gerekiyor öncelikle allığınızı elmacık kemiklerinizden şakaklarına doğru sürün. Kaşlarınızın arasından burun üstünüze doğru hafif darbe ile dokundurulan allığımız burnun yüzün diğer kısmı ile dengelenmesini sağlayacaktır.
Allık Sürme teknikleri2
Eğer Yuvarlak yüz hatlarına sahip olanların yüzü geniştir. Hatların ince ve uzun görünmesi için allığı yanaklarınızın tam üzerine V çizerek uygulayın. Çenemize de haffiçe dokundurduk mu işkem tamamlanmış olackatır..

Eğer Uzun yüz hatlarına sahip olanlardansanız Allığımızı yalnızca yanaklarınızın üzerine uygulayın. Ancak yüzümüzdeki makyaj keskin olmamalı. Bu yüzden allığın çok yumuşak ve sakince sürülmesi gerekmektedir.

Kare ve Köşeli yüz şekline sahip olanlar, sert ve açılı bir ifade vardır. Kare çene göze çarpan bir yüz yapısıdır. Yüze derin , yumuşak bir ifade vermek için kemikli bölümlerin geri plana çekilmesi gerekiyor.

Allık Sürme Nasıl Yapılır? Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece Canlı Rulet Oyna
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna