Güncel Bilgi Moda Sağlık Haber Yeri

22find.com nasıl kaldırılır Resimli Anlatım

22find.com nasıl kaldırılır,  22find.com nasıl kaldırırım? 22find.com nasıl kaldırılır Resimli Anlatım

22find.com bilgisayarımıza bulaşıp her firefox,explorer veya google chrome gibi internete bağlanma tarayıcılarını açtığımızda her defasın 22find.com’un otomatik gelmesi ne kadar sinir bozunu bir hile ile para kazanma yöntemi olduğunu biliyormuydunuz? Bu uygulamadan kurtulmak için elimizden geldiğince siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olmaya çalışmaktayız 😉

22find.com nasıl kaldırılır Resimli Anlatım
22find.com nasıl kaldırılır Resimli Anlatım 22find.com nasıl kaldırılır Resimli Anlatım2 22find.com nasıl kaldırılır Resimli Anlatım3
Bilgisayarınıza sizin haberiniz olmadan kurulan ve ana sayfayı değiştirip bir daha kurtulamadığınız yazılımlar başa bela olmaya devam ediyor. 22find.com’da işte bunlardan bir tanesi.

Bazen internet ortamından indirdiğiniz bir dosya, bir program yada benzer bir uygulama bu tür zararlıların bilgisayarınıza yerleşmesine neden olur. Ne yaparsanız yapın kurtulamazsınız. Çözüm format atmakta gizlidir. Ama zahmetlidir tabiki. Herkes format atmayı beceremeyebilir. Bu durumda birde 20-30 lira format parası ödersiniz.

Bu yazımızd 22find.com’u bilgisayarınızdan nasıl kaldıracaksınız onu anlatalım.

Önce yapmanızı istediğimiz şey 22find.com’un yapıştığı arama motorunuzun masaüstündeki kısayoluna sağ tıklayın ve Özellikler deyin.

Açılan pencerede hedef bölümünde yer alan tarayıcınızın isminden sonra gelen 22find yazan kısmı sonuna kadar temizleyin. Sadece tarayıcınızın ismi yazan yer kalsın.

“C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe” gibi.

Buraya kadar işlem tamamsa Uygula deyin ve çıkın.

Daha sonra program ekle kaldır‘a gidip 22find.com’ yazan ne bulursanız hiç düşünmeden kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve zaferinizi kutlayın.
22find.com nedir
    22find.com uninstall
    22find.com nasıl kaldırılır
    22find.com kaldırmak
    22find.com remove
    22find.com kaldırma google chrome
    22find.com kurtulma
    22find.com virüs
    22find.com silinmiyor
22find.com silemiyorum

22find.com nasıl kaldırılır Resimli Anlatım Hakkında Yapılan Yorumlar

Forumdan Kategoriler

Dondum Fan

iç giyim gece pet taksi
Ma Seyret Tv canli mac izle bedava iddial bahis siteleri Rulet Canli Oyna